SANDRA
Kosmetický salon
Ludmila Mimránková

GERMAINE DE CAPUCCINI

26.01.2017
Naposledy upraveno: 05.03.2017

Germaine de Capuccini je luxusní španělská značka s 50-ti letou tradicí na trhu kosmetiky po celém světě. Zaměřuje se na péči o pleť a zabránění vlivu stresu, volných radiálů a na obnovu mechanismů buněčné struktury během noci. Přípravky neobsahují parabeny a nejsou testovány na zvířatech.

OPTIONS ošetření – základní regenerační ošetření se zaměřením na aktuální stav pleti.Ošetření s C vitamínem – ošetření proti volným radikálům a proti nadměrné pigmentaci, zpevňuje, zahušťuje pleť.Varianta ošetření C vit. A. G. E. s obsahem švestky Ume zabraňuje křehkosti kolagenových vláken a výrazně je zpevňuje.

ROYAL JELLY – ošetření s mateří kašičkou a výtažkem z pornatky kokosové pro obnovu pružnosti pleti a vitality.

BEAUTY IN-FUSION – exkluzivní inovační profesionální ošetření podle nejnovějšího výzkumu pro tři různé věkové kategorie:
30+ dodá zpět napětí, jas a vitalitu pleti
40+ navrací ztrátu pevnosti a elasticity, sjednocuje odstín pleti a eliminuje první projevy stárnutí
50+ zpomaluje veškeré procesy stárnutí, zvláště hormonální, nabízí okamžité řešení problémů spojených se změnami v tomto věku

HYDRACURE – aktivní hloubkově hydratační ošetření se třemi formami kyseliny hyaluronové, vhodné pro všechny typy pleti, včetně extrémě suchých, ošetření je doplněno speciálními hydratačními krémy na domácí použití i pro extrémní klimatické podmínky.

TIME EXPERT RIDES – speciální hloubkové ošetření proti mimickým vráskám, zjemňuje stávající a zabraňuje vzniku nových kombinací hlavních aktivních složek: komplex PRO – COLLAGESTINE – FILL, komplex MICRO – DERMOXINE a sojové protejny. Aplikuje se jedenkrát týdně po dobu pěti týdnů. Lze aplikovat také jednorázově jako ošetření v rámci běžné péče, např. před významnou událostí nebo jako nadstandartní ošetření.

FOR MEN – ošetření šité na míru specifickým potřebám mužské pleti.