SANDRA
Kosmetický salon
Ludmila Mimránková

MC CM CLINIKA MEDICA – MEDIACAL COSMETICS

26.01.2017
Naposledy upraveno: 25.02.2017

MC CM Clinika Medica – Medical Cosmetics je portugalsko-španělská firma zaměřující se na speciální a hloubkové ošetření v salonu a estetických studiích a klinikách. Pro řešení výraznějších a specifických problémů na pleti, které nejsou odstranitelné běžnými přípravky v nižší koncentraci.

Chemické peelingy řady Mesosystem – speciální ošetření vyššími koncentracemi kyselin mandlové, salycilové, mléčné, pyrohroznové, glycolové, azaleové atd. Kůra se provádí po dobu zimního období, s individuálním přístupem ke klientce a péčí doma sestavené přesně na míru potřebám té které pleti.

Je vhodné pro hloubkovou obnovu a silné omlazení, při léčbě akné, hrubé pokožky, odstranění vrásek, jizviček a pigmentových skvrn, nebo nerovnoměrného zabarvení pleti.

Champaňská maska – aktivně působí proti známkám stárnutí, stimuluje obranyschopnost pleti, zároveň má exfoliační účinek, umožňuje hloubkové čištění, stažení pórů a odstranění odumřelých buněk. Navozuje zářivý vzhled pleti.

Mesoderma Q system – profesionální technika aktivace kolagenu. Pomocí válečků se 192 milrojehličkami, které šetrně pronikají vrchní vrstvou pokožky, se stimulují růstové a regenereační mechanismy a umožňují průnik aktivních látek do hlubších vrstev než obvykle.

Každá klientka má svůj osobní váleček.

Mesosystem BOTOX EFFEKT ošetření – regenerační ošetření seestavené podle aktuálních potřeb pleti, doplněné maskou BOTOX EFFEKT se silným liftingovým efektem, zároveň pleť silně hydratuje.

Aplikace kyseliny HYALURONOVÉ – je určena pro velmi suché a dehydratované pleti. Dodává pleti pružnost, vysoký stupeň hydratace a výrazně napomáhá při ošetření mimických vrásek a výrazových linií.

Výsledky jsou okamžité. Aplikuje se pomocí mesoválečku nebo po chemickém peelingu.